Bio povlečení 100% biobavlna - NATURAL

Bio povlečení 100% biobavlna - NATURAL

GOTS

Bio povlečení 140x200 + 70x90 cm. Materiál 100% biobavlna (perkál) - kvalita s certifikací GOTS.

1990 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Bio4planet

  • Materiál: 100% biobavlna
  • Kvalita: perkálová vazba 40 NE*
  • Rozměry: 1 x 140/200 cm (přikrývka), 1x 70/90 cm (polštář)
  • Uzávěr: kokosové knoflíčky

BIO POVLEČENÍ - z kvalitního perkálu. Toto bio povlečení z kolekce MOONLIGHT čistě přírodní barvy je vyrobené z perkálu. Biobavlna ve kvalitě perkálové vazby má vyšší hustotu tkaní a vyšší jemnost příze než běžná bavlna. Perkál je pevnější, ale méně kluzký než bavlněný satén. Perkálová vazba poskytuje pevné, hladké a svěží bio povlečení, které je dobře prodyšné. Bio povlečení v perkálové vazbě vám vydrží skutečně dlouho. Zapínání bio povlečení je na roztomilé kokosové knoflíčky, které podtrhují jeho přírodní původ.

BIO POVLEČENÍ - z certifikované biobavlny. 100% biobavlna z Indie, z níž je toto bio povlečení vyrobeno, nebyla nikdy v kontaktu s pesticidy a jinými nebezpečnými chemikáliemi, proto je tak čistá, bezpečná a šetrná k pokožce a splňuje přísné požadavky mezinárodní certifikace pro biotextil GOTS. Můžete si tak být jisti, že vaše bio povlečení je ze 100% skutečně bio. A to je lepší. Jak pro vás, tak pro naši planetu. Zvlášť, když víte, že na zpracování 1 kg běžné bavlny se průměrně použije až 1 kg chemie.

BIO POVLEČENÍ - ze srdce přírody. Hýčkejte sebe i své nejbližší. Vyberte si bio povlečení toho nejčistšího původu. Vyberte si bio povlečení z přírody. Bio povlečení, které je čisté nejen na povrchu, ale až do hloubky a které dokázalo propojit krásu, jemnost a čistotu přírody. Biobavlna, ze které je toto bio povlečení z perkálu ušito, je certifikována mezinárodním biotextilním standardem GOTS (Global Organic Textile Standard). Bio povlečení bez reziduí škodlivých chemikálií je dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

* NE je jednotkou jemnosti vlákna – čím vyšší číslo, tím kvalitnější látka. Většina povlečení na českém trhu má 15-20 NE. O kvalitě povlečení se více dočtete ZDE

BIO POVLEČENÍ - symboly údržby. 

symboly údržby

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info