Bio polštář - nízký

Bio polštář - nízký

GOTS

70x90 cm. Potah 100% biobavlna, výplň 100% bio vlna (840 g). Kvalita s certifikací GOTS.

1290 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Bio4planet

  • Materiál: výplň - 100% bio vlna, potah - 100% biobavlna
  • Rozměr: 70x90 cm
  • Pevnost: měkký
  • Hmotnost výplně: 840 g

BIO POLŠTÁŘ - pro Váš zdravý spánek. Dopřejte si sladký, posilující, zdravý spánek s tímto bio polštářem z biobavlny a bio vlny. Bio polštář má potah z čisté biobavlny a je naplněný 840 g chomáčky krásné bio vlny pocházející z ekologického chovu. Tento bio polštář je ideální pro ty, kteří mají rádi jen velmi málo pod hlavou. 

BIO POLŠTÁŘ - výplň ze 100% bio vlny. Bio polštář z biobavlny je plněný bio vlnou vytvarovanou do krásných elastických vlněných chomáčků z ekologického chovu ovcí z Rakouska. Bio vlna je s největší péčí ekologicky vyčištěna, a to za použití výhradně biologicky rozložitelných detergentů. Na konci svého životního cyklu je tak kompletně recyklovatelná. Bio vlna je certifikovaná Global Organic Textile Standard (GOTS).

BIO POLŠTÁŘ - potah ze 100% biobavlny. Bio polštář má měkký potah, který je vyroben ze 100% biobavlny v perkálové vazbě, certifikované Global Organic Textile Standard (GOTS).

BIO POLŠTÁŘ - dobrá volba pro alergiky. Potah BIO. Výplň BIO. Biobavlna je oproti klasické bavlně měkčí, voní čistotou, protože se při jejím zpracování nepoužívají chemikálie (jako např. formaldehyd) a má vyšší stupeň prodyšnosti. Díky technologii výroby bez používání jakýchkoliv chemikálií nabízejí tyto materiály bezproblémový kontakt s pokožkou. Biobavlna je tak materiál, který je odborníky považován za velmi vhodný pro výrobu lůžkovin pro alergiky, protože neobsahuje škodlivé chemikálie. Navíc čistá přírodní bio vlna ve výplni bio polštáře obsahuje přírodní lanolin (vlněný vosk), který má antialergenní účinky. Bio polštář z biobavlny a bio vlny je tak dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

BIO POLŠTÁŘ - „made in Czech republic". Bio polštář z biobavlny a bio vlny je vyrobený v ČR. Bio4planet zohledňuje nejen ekologickou a ekonomickou stránku, ale i sociální odpovědnost ve svém podnikání. Proto bio polštáře a další bioprodukty z naší vlastní produkce pro Vás s láskou šijí švadleny se zdravotním znevýhodněním ve výrobních družstvech specializovaných na profesionální textilní výrobu, které mají radost ze svého uplatnění a dávají bioproduktům přidanou hodnotu s lidským rozměrem.

BIO POLŠTÁŘ - údržba. Lokální znečištění lze zaprat ručně běžně dostupnými ekologickými prostředky, vybírejte nejlépe ty s obsahem lanolinu. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení