Bio přikrývka - jaro / léto

Bio přikrývka - jaro / léto

GOTS

135x200 cm. Výplň 100% bio vlna 200 g/m2, potah 100% biobavlna. Kvalita s certifikací GOTS.

2590 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Bio4planet

  • Materiál: výplň - 100% bio vlna, potah - 100% biobavlna
  • Rozměr: 135x200 cm
  • Hmotnost: 200 g/m2
  • Teplotní třída: jaro / léto

BIO PŘIKRÝVKA - ze srdce přírody. Přikrývka z biobavlny a bio vlny. Přikrývka z čistě přírodních materiálů. Potah bio přikrývky tvoří 100% biobavlna, výplň 100% bio vlna, s certifikací GOTS. Vzdušná bio přikrývka z biobavlny (potah) a bio vlny (výplň), na niž je použito 200 g vlny na m2. Potah bio přikrývky tvoří měkoučká biobavlna, ve výplni je 2cm vrstva bio vlny pocházející od ovcí z Rakouska, které se volně pasou na pastvinách v rámci ekologického chovu.

BIO PŘIKRÝVKA - vlněný komfort v biokvalitě. Bio vlna zvyšuje rychle teplotu těla, tak, takže vás během chvilky tato bio přikrývka z biobavlny a bio vlny pěkně zahřeje. Přesto je prodyšná a přirozeně větrá. Zkrátka bio přikrývka, která Vás přiměřeně zahřeje a zároveň odvede přebytečnou vlhkost.

BIO PŘIKRÝVKA - dává pocit bezpečí. Bio přikrývka z biobavlny plněná bio vlnou je těžší než klasická péřová přikrývka. Vy se tak cítíte v bezpečí, cítíte, jak Vás něco pevného objímá, obklopuje. To je ostatně další důvod, proč volit vlněnou přikrývku.

BIO PŘIKRÝVKA - výplň i potah 100% bio. Bio vlna pochází z ekologického chovu ovcí z Rakouska a splňuje přísné požadavky certifikátu GOTS (Global Organic Textile Standard). Totéž platí pro biobavlnu, z níž je vyroben její potah. Vy si tedy můžete být jisti, že vaše bio přikrývka je ze 100 % ekologická. Nejsou v ní žádné škodlivé chemikálie. A to je lepší jak pro vás, tak pro celý svět.

BIO PŘIKRÝVKA - dobrá volba pro alergiky. Potah BIO. Výplň BIO. Biobavlna je oproti klasické bavlně měkčí, voní čistotou, protože se při jejím zpracování nepoužívají chemikálie (jako např. formaldehyd) a má vyšší stupeň prodyšnosti. Díky technologii výroby bez používání jakýchkoliv chemikálií nabízejí tyto materiály bezproblémový kontakt s pokožkou. Biobavlna je tak materiál, který je odborníky považován za velmi vhodný pro výrobu povlečení pro alergiky, protože neobsahuje škodlivé chemikálie. Navíc čistá přírodní bio vlna ve výplni bio přikrývky obsahuje přírodní lanolin (vlněný vosk), který má antialergenní účinky. Bio přikrývka z biobavlny a bio vlny je tak dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

BIO PŘIKRÝVKA - vyrobená v České republice. Bio přikrývka z biobavlny a bio vlny je vyrobená v ČR. Bio4planet zohledňuje nejen ekologickou a ekonomickou stránku, ale i sociální odpovědnost ve svém podnikání. Proto bio přikrývky a další bioprodukty z naší vlastní produkce pro Vás s láskou šijí švadleny se zdravotním znevýhodněním ve výrobních družstvech specializovaných na profesionální textilní výrobu, které mají radost ze svého uplatnění a dávají bioproduktům přidanou hodnotu s lidským rozměrem.

BIO PŘIKRÝVKA - údržba. Lokální znečištění lze zaprat ručně běžně dostupnými ekologickými prostředky, vybírejte nejlépe ty s obsahem lanolinu. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info