Bio přikrývka - podzim / zima

Bio přikrývka - podzim / zima

GOTS

135x200 cm. Výplň 100% bio vlna 650 g/m2, potah 100% biobavlna. Kvalita s certifikací GOTS.

4990 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Bio4planet

  • Materiál: výplň - 100% bio vlna, potah - 100% biobavlna
  • Rozměr: 135x200 cm
  • Hmotnost: 650 g/m2
  • Teplotní třída: podzim / zima

BIO PŘIKRÝVKA - ze srdce přírody. Přikrývka z čistě přírodních materiálů, která Vás opravdu zahřeje. Hodí se do chladnějšího období roku, případně jako celoroční přikrývka pro osoby citlivé na chlad. Potah tvoří 100% biobavlna, výplň 100% bio vlna - s certifikací GOTS. Velmi hřejivá bio přikrývka s výplní z bio vlny, na niž je použito 650 g vlny na m2. Potah bio přikrývky tvoří měkoučká biobavlna, ve výplni je 6cm vrstva bio vlny pocházející od ovcí z Rakouska, které se volně pasou na pastvinách v rámci ekologického chovu.

BIO PŘIKRÝVKA - vlněný komfort v biokvalitě. Bio vlna zvyšuje rychle teplotu těla, tak, takže vás během chvilky tato bio přikrývka pěkně zahřeje. Přesto je bio přikrývka prodyšná a přirozeně větrá. Zkrátka bio přikrývka, která opravdu zahřeje a zároveň odvede přebytečnou vlhkost. 

BIO PŘIKRÝVKA - dává pocit bezpečí. Bio přikrývka plněná bio vlnou je těžší než klasická péřová přikrývka. Vy se tak cítíte v bezpečí, cítíte, jak Vás něco pevného objímá, obklopuje. To je ostatně další důvod, proč volit vlněnou přikrývku.
BIO PŘIKRÝVKA - výplň i potah 100% bio. Bio vlna pochází z ekologického chovu ovcí z Rakouska a splňuje přísné požadavky certifikátu GOTS (Global Organic Textile Standard). Totéž platí pro biobavlnu, z níž je vyroben její potah. Vy si tedy můžete být jisti, že vaše bio přikrývka je ze 100 % ekologická. Nejsou v ní žádné škodlivé chemikálie. A to je lepší jak pro vás, tak pro celý svět.

BIO PŘIKRÝVKA - dobrá volba pro alergiky. Potah BIO. Výplň BIO. Biobavlna je oproti klasické bavlně měkčí, voní čistotou, protože se při jejím zpracování nepoužívají chemikálie (jako např. formaldehyd) a má vyšší stupeň prodyšnosti. Díky technologii výroby bez používání jakýchkoliv chemikálií nabízejí tyto materiály bezproblémový kontakt s pokožkou. Biobavlna je tak materiál, který je odborníky považován za velmi vhodný pro výrobu povlečení pro alergiky, protože neobsahuje škodlivé chemikálie. Navíc čistá přírodní bio vlna ve výplni bio přikrývky obsahuje přírodní lanolin (vlněný vosk), který má antialergenní účinky. Bio přikrývka je tak dobrou volbou i pro alergiky a osoby, které trápí ekzém.

BIO PŘIKRÝVKA - vyrobená v České republice. Bio přikrývka je vyrobená v ČR. Bio4planet zohledňuje nejen ekologickou a ekonomickou stránku, ale i sociální odpovědnost ve svém podnikání. Proto bio přikrývky a další bioprodukty z naší vlastní produkce pro Vás s láskou šijí švadleny se zdravotním znevýhodněním ve výrobních družstvech specializovaných na profesionální textilní výrobu, které mají radost ze svého uplatnění a dávají bioproduktům přidanou hodnotu s lidským rozměrem.

BIO PŘIKRÝVKA - údržba. Lokální znečištění lze zaprat ručně běžně dostupnými ekologickými prostředky, vybírejte nejlépe ty s obsahem lanolinu. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info