BIO OBCHOD

Bio obchod Bio4planet

- bio obchod pro planetu.

V kolekci bio obchodu BIO4PLANET naleznete tyto bio produkty:
bio povlečení,
bio prostěradla,
bio polštáře,
bio přikrývky.

Na celou kolekci bio obchodu BIO4PLANET je použita přirozeně certifikovaná 100% biobavlna a na výplně certifikovaná 100% bio vlna.

Kolekce bio obchodu BIO4PLANET tak láká nejen bio potahy, ale i bio výplněmi! Vyberte si z několika tepelných variant bio přikrývky s výplní ze 100% bio vlny v potahu ze 100% biobavlny. V běžných českých rozměrech 135x200 cm. Základ nabídky kolekce bio obchodu BIO4PLANET tvoří bio přikrývka lehká s výplní bio vlny 200 g/m2, bio přikrývka střední s výplní bio vlny 325 g/m2 a bio přikrývka silná s výplní bio vlny 525 g/m2. Komu se líbí čistota a měkkost biobavlny, toho bio přikrývky jistě okouzlí.

Nejinak je tomu však i u bio polštářů. Potah bio polštářů z kolekce bio obchodu BIO4PLANET tvoří též 100% biobavlna, ve výplni je 100% bio vlna. Bio polštáře si můžete vybrat v běžných českých rozměrech 90x70 cm a na výběr jsou 3 druhy tvrdosti. Pro ty, kteří nemají moc rádi pod hlavou, nabízíme bio polštář měkký, pro ty z vás, kteří dávají přednost klasice, bio polštář střední, a pro ty, kteří mají rádi hodně pod hlavou, bio polštář pevný.

Nebo spíše hledáte bio povlečení? Pak s potěšením vybírejte bio povlečení z naší kolekce bio obchodu BIO4PLANET vyrobené ze 100% biobavlny. Pro naši bio kolekci povlečení jsme pro Vás vybrali kvalitní perkál, který má velice vysokou hustotu vláken na cm2 (40 NE*), jež zaručuje vysokou pevnost, trvanlivost, jemnost a lehkost látky. Takovou měkkost a hebkost povlečení jste nezakusili... Bio povlečení vybírejte v krásných barvách, které samozřejmě splňují přísná GOTS kritéria.

A pokud potřebujete, tak se podívejte i na bio prostěradla a samostatné povlaky na polštáře, které ladí přesně k vašemu bio povlečení.
Ze srdce si přejeme, aby vás biotextil do ložnice od BIO4PLANET pohladil nejen po duši, ale i po těle. Bio produkty totiž skrývají svou vlastní moc. Moc lásky přírody a přirozenosti.

* NE je jednotkou jemnosti vlákna – čím vyšší číslo, tím kvalitnější látka. Většina povlečení na českém trhu má 15-20 NE.

Bio obchod Bio4planet

- bio obchod zítřka.

Bio obchod Bio4planet se rozhodl nenechávat nic náhodě. Trendy hovoří jasně. Více si uvědomujeme naši odpovědnost za budoucnost naší zelené planety. Ve své nabídce bio obchod nabízí bio produkty, které nezatěžují životního prostředí. Proč bio obchod vznikl, se můžete dočíst v sekci "O nás". Jste-li pravidelnými návštěvníky bio obchodů, můžete si být jisti, že bio obchod Bio4planet rozšíří váš seznam... Protože bio je lepší. Lepší pro vás, lepší pro svět. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení