Biotextil: Zdravé spaní

Zdravé spaní - základ zdravého životního stylu

Zdravé spaní - základ zdravého životního stylu

Vítejte v Bio4planet. Jako český výrobce bytového biotextilu nabízíme v naší kolekci „Biotextil do ložnice" alternativu - zdravé spaní pro ty, kteří chtějí svému tělu i duši dopřát během noci dokonalý a posilující odpočinek po náročném dni. Nabízíme zdravé spaní v přírodních materiálech toho nejvyššího možného standardu – BIO. Ekologický původ bio produktu garantuje mezinárodní certifikace GOTS. Jsme tu pro všechny, kteří nechtějí již více ulehat do svého lůžka složeného z umělých lůžkovin. Pro ty, kteří mají rádi přirozenost našich předků, přírodní materiály a přírodu.

Vyberte si pro svůj spánek alternativu. Vyberte si zdravé spaní!

V nabídce Bio4planet naleznete bio polštáře, bio přikrývky a bio povlečení. Na svou vlastní produkci bytového biotextilu používáme pouze kvalitní, přírodní materiály té nejvyšší kvality s certifikací GOTS.

Jsme přesvědčeni, že lidé by svému tělu i duši měli být schopni dopřát kvalitní, zdravé spaní. Hledáme proto svět, ve kterém bude spánek hlubší, čistější a zdravější. To je náš sen, že je část našeho poslání. Změnit svět spánku.

Mnohé z běžných lůžkovin jsou vyráběny způsobem, který je špatný pro člověka, zvířata i životní prostředí. Výroba a masivní spotřeba běžných lůžkovin zkrátka zatěžuje nejen zdraví člověka (a odporuje tak zdravému spaní), ale i celou naši planetu. To platí pro běžné polštáře, přikrývky a povlečení. Věděli jste, že na zpracování 1 kg povlečení z běžné bavlny je v průměru zapotřebí 1 kg škodlivé chemikálie? A to není nutné. Chceme ukázat, že zdravé spaní je alternativou dostupnou pro každého. Zdravé spaní je alternativou - bez zbytečné chemické zátěže.

100% biobavlna, kterou Bio4planet na svou produkci bio lůžkovin používá, nebyla nikdy v kontaktu s pesticidy a jinými škodlivými chemikáliemi; proto je tak čistá, bezpečná a šetrná k vaší pokožce. Výplně našich bio polštářů a bio přikrývek pak tvoří též přírodní materiál v biokvalitě, a to 100% bio vlna z ekologického zemědělství. Můžete si tak být jisti, že alternativa zdravého spaní je tak veskrze naplněna - vaše bio povlečení, bio polštář a bio přikrývka jsou zkrátka 100% BIO. A to je lepší. Pro vás a lepší pro svět.

Věděli jste, že na zpracování 1 kg běžné bavlny je v průměru zapotřebí 1 kg škodlivé chemikálie?

Materiály pro kolekci zdravého spaní nazvanou „Biotextil do ložnice" pocházejí ze zemí, které mají s bio produkcí a ekologickým zemědělstvím bohaté zkušenosti – z Rakouska, Německa, Indie, Velká Británie a dalších. Našimi obchodními partnery jsou společnosti, které splňují přísné požadavky GOTS (Global Organic Textile Standard) a/nebo FAIRTRADE. Svou produkci obstarávají bez škodlivých chemikálií, bez dětské práce a bez utrpení zvířat. A s takovým vědomím se spí mnohem lépe. Zdravé spaní, které navíc nerezignuje ani na sociální odpovědnost a odpovědnost za zvířata. Rozhodnutí se pro zdravé spaní v bio produktech se tak najednou jeví v mnohem širším rámci. Zdravé spaní je totiž lepší nejen pro nás a naše zdraví, ale i pro zemědělce, kteří biobavlnu pěstují, pro jejich děti, pro ovečky, které dávají vlnu na výplně, pro půdu, řeky i ovzduší. Zdravý spánek jako zdravější nejen pro nás a naše děti, ale i pro planetu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení